Visioon ja väärtused

DAVA Foods Estonia soovib oma tootekategooriates olla kõige suuremat lisandväärtust pakkuv partner Eestis ja Balti riikides.

Soovime oma tegevuses olla vastutustundlikud keskkonna suhtes. Selle saavutamiseks teeme head ja konstruktiivset koostööd oma klientide, tarnijate, töötajate ja sidusrühmadega.

Kehtestame oma tarnijatele vastavaid nõudeid ja julgustame neid käituma DAVA Foodsile toodete tarnimisel vastutustundlikult. Toodete valmistamisel peavad tarnijad pöörama vajalikku tähelepanu oma tegevuse sotsiaalsetele, keskkondlike, tervishoiu ja ohutusega seotud aspektidele.

Kuulume Skandinaavia DAVA Foods Group kontserni koosseisu. Tugeva kontserni osana on meie käsutuses enam ressursse selleks, et töötada Balti riikide tarbijatele välja kaasaegseid uudistooteid. Soovime uute kasutusviisidega tõsta muna väärtust meie igapäevase toidu tervisliku ja toitva osana.

Oleme pühendunud oma klientidele kvaliteetsete munatoodete pakkumisele ja tarbijatele lisandväärtuse võimaldamisele läbi uuendusliku turunduse ning laia tootevaliku.

DAVA Foods Estonia on Eestis juhtiv munatoodetega tegelev ettevõte. Toodame oma Tallinna lähistel asuvas farmis Eesti tarbijatele kvaliteetseid kanamune, kasutades selleks kaasaegset tehnoloogiat, Skandinaavia stiilis juhtimist ja rangeimaid tootmise, bioloogilise ohutuse ning hügieenialaseid standardeid.

Eesti ettevõttena rõhutame kohaliku tegevuse olulisust ja kasutame oma söötades võimalikult palju Eesti päritolu teravilja ning rapsiõli. Samuti on meie töötajad enamasti kohalikud inimesed.

DAVA Foods Estonial on pikaajalised traditsioonid ja juured Eesti põllumajanduses. Läbi sajandite on meie farm olnud Eesti tarbijate peamine kvaliteetsete munadega varustaja.

DAVA Foods Estonia loodi 2015. aasta detsembris kahe munatööstusettevõtte, Koks Munatootmine OÜ ja Muna Foods OÜ, liitmise teel. DAVA Foods Estonia omanikud on: 85% ulatuses Taani ettevõte DAVA Foods Holding ja 15% ulatuses Soome ettevõte Munakunta.

Täna valmistab DAVA Foods Estonia oma Tallinna lähistel asuvas farmis ligikaudu 40% Eestis toodetavatest munadest. Meie Eggo tootenimega mune tarnitakse värskena iga päev.

Kogu tootmisahela ulatuses parimate tulemuste tagamiseks on meil Telliveres oma noorlinnufarm, milles kasvatatakse hoole ja hea toidu abil tibudest tragid munejad meie munafarmi.