Kulli Farm

 Kulli Farm EE

Meie Farm


Meie kuue kanalaga farm mahutab kokku 330.000 kana, asub otse Tallinna külje all ja on Eesti suurim. Iga päev munevad kanad umbes 250.000 värsket valget muna, mis liiguvad siit edasi majapidamistesse üle Eesti. Täna on meil farmis valged Lohmanni tõugu kanad.

Loomade heaolu


Meil on kaasaegne puurisüsteem, mida täiustasime aastatel 2010–2013. Loomade heaolu on meie jaoks väga tähtis. Farmi külastab vähemalt korra nädalas veterinaar, kes kontrollib lindude tervist, aitab ennetada haigusi ja jälgib, et neil oleks hea olla.

Kõrge bioturvalisus

Võtsime hiljuti kasutusele bioturvalisuse vahendid, et hoida kõrget hügieenistandardit ja vältida bakterite sissetungi väliskeskkonnast.

Mullast lauale


Meie äri aluseks on toidu kõrge turvalisus ja kvaliteet. „Mullast lauale“-kvaliteedisüsteem on üks meie äri nurgakive, mis seab kõrged nõudmised kvaliteedile, toiduohutusele, tootmisele ja loomade heaolule. Me kontrollime ja tagame kvaliteedi terve väärtusahela ulatuses. Tõhusa tootmise ja kõrge toiduohutuse eelduseks on kvaliteetne ja turvaline sööt ja me vastutame sajaprotsendiliselt oma farmis kasutatava sööda eest.

Kvaliteet on oluline mitte ainult meie klientidele, vaid ka kanakasvatajatele, munatootjatele ja loomadele endile. „Mullast lauale“-süsteem tugineb HACCP põhimõtetele, mis määravad kindlaks toiduohutuse reeglid alates saagikoristusest kuni toote lõpptarbimiseni. Oleme selle süsteemi välja töötanud tihedas koostöös farmi juhtidega ja täiustame seda laekuva tagasiside põhjal pidevalt.

Klient võib meie toodete kvaliteedis ja turvalisuses alati kindel olla. Me kohus on seista selle eest, et nii toorainete kui kogu tootmise kvaliteet oleks ühtlaselt kõrge.